O nás

Naše farma byla založena v roce 2010, nachází se v nadmořské výšce kolem 440 m.n.m a je situována v krásném prostředí u lesa, přímo pod hradem Radyně ve Starém Plzenci u Plzně. Naše rodinná farma byla vybudována nově v moderním pojetí tak, aby příliš nenarušovala přirozený okolní ráz krajiny. Na farmě se zabýváme hlavně chovem koní pro agroturistiku, chovem ovcí pro kvalitní jehněčí a skopové maso a dalším chovem menších hospodářských zvířat. Především v tomto roce plánujeme rozšířit náš chov králíků, pro výkrm, tedy pro získávání kvalitního domácího králičího masa, dále plánujeme rozšířit chov slepic, pro získávání chutných vajíček. Všechny produkty získané z naší farmy bychom po té rádi nabízeli cílovým zákazníkům na objednání prodejem ze dvora, aby si zákazníci případně mohli prohlédnout, kde zvířata chováme a v jakých podmínkách.

Veškerou činnost, kterou provádíme – tedy chov zvířat, produkci a pěstování zeleniny provádíme jako činnost ryze rodinnou. Snažíme se jít cestou klasického hospodaření a však se začleněním moderních prvků. Náš cíl je kvalitní produkce ve stejné kvalitě jako známé bio produkty. Proto v našem chovu klademe důraz na spíše venkovní ustájení zvířat v kombinaci s vzdušným ustájením v nově postavených dřevěných stájích a přístřešcích. Také se nesnažíme napodobit velké podniky, které se z většiny zaměřují na kvantitu, ale již méně na kvalitu. Naše zvířata jsou krmena hlavně lučním senem, brambory, obilím a produkty z něj. Používáme především hnojiva vyprodukované na naší farmě – rozhodně žádná hnojiva na bázi chemie.

Aktuální nabídka produktů v záložce produkty, obsahuje především ty produkty, které jsou aktuálně k mání v případně možného objednání. Jak jsme již zmiňovali, jsme malá rodinná farma a nechceme jít v kolejích velkých podniků, a tak momentálně nejsme schopni uspokojit velké množství nárazových objednávek, ale spíše dlouhodobé a stálé zákazníky, kteří si chtějí dopřát něco dobrého, o čem ví, odkud to pochází a budeme velmi rádi, když se jimi stanete právě Vy!

Velice se těšíme na Vaši případnou návštěvu, budete velmi vítaní.